Чак такова чудо от устата на Катето Евро не сме очаквали
Знаем, че актрисата няма цедка на устата, ама така да топне собствения си син. Това вече е щуро и диво!
Въпреки че боготвори единствения си син Сашо Кадиев, майка му го смачка с това, което каза.
В клипчето, което пусна в мрежата, Катето Евро гледаше Олимпиадата заедно със сина си Александър Кадиев.
Те следяха изявата на 21-годишния Антъни Амирати. Французинът се опита да се закичи със злато с овчарски скок, но не успя.
Защото, в последния момент, закачи гредата с мъжкото си достойнство и ситуацията стана доста конфузна. Затова вместо първи, състезателя от Франция стана 15-ти.
„Ех, как ме е яд! Виждаш ли, майче, ако ти беше там, щеше да вземеш медала! Нямаше какво да ти се закачи…Страшно много ме е яд“, изцепи се Катето Евро.Сашко първо се припули, след това се заля в неистов смях.
Хубаво, че техните фенове знаят какви завзеци и майтапчии са майка и син. Иначе ситуацията щеше да стане повече от конфузна, а след дни Сашо Кадиев ще бъде младоженец.
Това обаче не пречи на зевзеци да задяват бъдещия младоженец и да подхвърлят, че водещия няма нищо в панталоните. И че оная му работа е ню-ню…
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар