Слухът, че Мартина Петрова и Любомира Христова влизат и в новия сезон на „Ергенът“, се оказа истина
Двете моми така и не успяха да „завъртят“ главата и на предишните ергени. Еротичната танцьорка се овърташе и не спираше да сваля Мартин Елвиса.
Плейбоят се наслади на формите и на дашността й, но избра Даниела Рупецова за своя годеница. И веднага след като прожектори угаснаха, двамата се разделиха и не спират и до днес да се оплюват в мрежата.

Актрисата Любомира, на която й лепнаха прякора Бубето, не успя да омае Виктор Русинов и те също се парясаха с гръм и трясък.
Заради което двете моми атакуват отново любовното шоу, а зрителите не одобряват мераците им. Те дори недоумяват защо продуцентите и сценаристите отново са прибягнали до „старите муцуни“, въпреки твърденията им, че продукцията се радва на „невероятен рейтинг“.
Според злобните слухове двенките доста успешно се порадвали на славата си, като се отдавали на креватното внимание на доста софийски момци.
Двете бръмчалки, които са се сдушили доста добре, са решили отново да замаят главите на настоящите ергени в Шри Ланка.Мартина си е нацелила Крис, който развива бизнес в Америка, а Бубето иска да направи свой по-младия Марин.
В мрежата обаче ги съсипаха от подигравки и заявиха, че ще „сменят канала“ заради тях.
„Нов бардак със стари курви не се прави! Тези от „Ергенът“ удариха дъното! Не можаха ли да измислят нещо по-оригинално, толкова ли няма нови лица“, гласят част от коментарите.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар