Синоптичката Лора Георгиева сублимира
Чаровната брюнетка се изпари, след като миналата година роди сладко момиченце. То е плод от любовта й с арабина богаташ Лазгин Маджид. Същият е син на собственика на фирма „Самекс”, който е вносител на KFC и пиците „Доминос”.
Милионерският наследник има огромен палат в софийския квартал „Бояна“, а красивата Лора живее под един покрив с него от три години.

Още преди три месеца брюнетката изтри всичките си профили от социалната мрежа и Инстаграм. Тя не даде никакво обяснение за своето решение, просто изчезна и остави последователите си в размисъл.
Според слуховете половинката й бил страшно ревнив и не искал майката на детето му да се „мятка“ и показва в нета, а напористи мачовци да я заграждат и да й изпращат еротични послания.
Лазгин бясно ревнувал от пълчищата мъже, които не спирали да й пишат, макар тя вече да е обвързана и да е майка.
Решена да запази благинките, с които я обсипвал мъжа й и за не го кара да ревнува, Лора предпочела да изчезне от интернет пространството. Лазгин Маджид също трудно устоявал на нежното женско присъствие, заради което Лора треперела да не хлътне по друга и тя да загуби рахата, на който се радвала.
Затова предпочела да скъса със социалната активност, вместо да се противопоставя на милионера. А феновете й се надяват все пак това да е временна мярка и отново да се радват на присъствието й в социалния клюкарник.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар