Ама това не бяхме повярвали, ако нямаше фото доказателство
Оборотната Денислава Велкова от предишния сезон на „Игри на волята“ бърка в кофите за смет.
Блондинката, която в риалити формата „опука“ трима мъже, бе заснета в доста конфузна и грозна ситуация.
Нейната приятелка Зорница я заснела как бърка в контейнера за отпадъци, за да си търси сока, който изпуснала там.

Да, от шоуто за издръжливост, в което участваше се видя,че Денито не е нито сред най-моралните, нито блести с интелект, но да стигне чак дотам, че да взима от боклука, това минава всякакви граници.

Дали е ударила дъното, скъсала джоба, че да си взима храната от боклука, ошашавени са хората в нета.
В интерес на истината Денислава отново е сама и няма мъж, който да я търси за нещо повече от бърза свалка и последвала креватна заигравка и затова може да е леко мръднала, разкриват очевидци.
А драмата с боклука е истина, а не измислица. Тя изпуснала сока в боклука, после си го намерила и …си го изпила.
„Ама вярно ли, да пие сока от боклука. Толкова ли е изпаднала, не я ли страх от зарази, болести и тем подобни инфекции. Това е толкова гнусно, че чак не може да се опише с обикновени думи“, изригнаха в мрежата.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар