Митко Рачков зарадва почитателите си с огромна новина
Димитър Рачков ще води от есента шоуто по Нова телевизия „Пееш или лъжеш“, а по БНТ ще играе в сериала „Всичко за сина ми“.
Актьорът, който еднакво добре се приспособява в различните жанрове, заяви, че ще се завърне към голямата си любов.
Ако някои мислят, че това е Мария Игнатова, не са познали. Двамата имаха дългогодишна връзка, но се разделиха и бяха с други партньори.
След като отново са сами, те си партнират само в различни продукции на сцената. Дали обаче бившите гаджета отново ще се съберат, това е нещо, за което и двамата не обелват дума.
А комикът Рачков се връща към първата си любов и това е театъра. Там ще го очакват дългогодишните му колеги и партньори на сцената Захари Бахаров, Мария Сапунджиева, Владо Карамазов, Юлиан Вергов и други. Той е сред любимите актьори и на известни имена сред режисьорите.
Само че има едно голямо „Но“. Защото Рачков е решил да участва в пиеса, която отговаря на неговия на неговия натюрел, както и на актуалната му житейска философия.
„Не съм се отказал от голямата си страст и съм готов да се върна в театъра“, казва актьорът. А лятото е решил да прекара в родния Бургас и с въдица в ръка да се отдаде на другата си страст, наследена от дядо му-рибарлъка.
Източник: Стандарт.нюз,Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар