ОПА! Лестер ПРОГОВОРИ за Надежда

https://kliuki.ws/klyuki/opa-lester-progovori-za-nadezhda/193556 Kliuki.ws
ОПА! Лестер ПРОГОВОРИ за Надежда

Никола харесва Надежда, имало привличане между тях в КъщатаНикола

, който спечели новата кола от Биг Брадър Ол Старс, призна в интервю за “Блясък”, че харесва една от тризначките – Надежда. Още от самото начало той сподели в Изповедалнята пред Биг Брадър, че харесва най-русата. След това се заигра с Любов, но в крайна сметка хареса единствената обвързана от трите сестри – [caption id="attachment_10084" align="alignright" width="300"]ОПА! Лестер ПРОГОВОРИ за Надежда Любов от пръв поглед[/caption] Надежда. Това обаче не е проблем нито за Надежда, нито за Никола. Самият той почувствал привличане, но има нужда от повече време, за да каже нещо повече. Все още е млад за кой знае каква сериозна връзка, но знае ли човек. Никола сподели, че Надежда е много симпатична девойка. Двамата се разбирали много добре и ще продължат да общуват и след шоуто. Дори смятат да празнуват заедно Коледа. Дали това ще се случи в България, или в Македония, не се знае още. Цеце Орешкова също е поканена, но може да е заета с Боби. Лестер е категоричен, че не знаел, че в Къщата ще има тризначки. Изненадата му била голяма. Преди да влезе в Къщата, Ники Кънчев му каза, че го чакат близначки и още от самото начало започнаха да се закачат.