Прекалено добър, недорасъл или много влюбен е ергенът Орлин, питат феновете на любовното шоу „Ергенът: Любов в рая“
Кметският син преживя много изпитания в риалито, а причината се оказа фаталната му приятелка Натали. Хореографката с „невинните сини очи“ подпали не само неговото сърце, а и това на фитнес инструктора Тихомир.
Нещата се преобърнаха, след като Тишо подари роза на синеоката красавица и решително я покани на индивидуална среща. Въпреки че Виктория Цър-Пър, която го смяташе за нейното гадже, гневно му скочи и разкри, че двамата имали схема, за да останат по-дълго в шоуто. Инфлуенсърката заплаши и да направи престоя му „черен“ и да му „стъжни живота“, но това не го спря. Тишо и Натали плуваха ,караха сърф, забавляваха се и той й се обясни в любов.
„Ти си нежна и едновременно силна, рядко срещана комбинация. Мъжът до теб трябва да е като скала“, каканижеше влюбения Тишо.И заяви, че е готов да я открадне от Орлин, да се бори за нея и тази негова първичност се хареса на Натали.
През това време Орлин потъна в скръб, дълбоко наранен. Накрая все пак, по трудния начин разбра, че танцьорката не разбира поведението му, а го счита за незаинтересованост.
„Повечето по-млади жени са свикнали мъжете да им свалят звезди, да им купуват подаръци, да ги водят на екскурзии, но за мен това е форма на манипулация“, заяви той.
И накрая призна, че „му е паднала в очите“. И въпреки, че „свали розовите очила“ и я остави да си „чупи главата“, се разплака пред камерите.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар