Петя Буюклиева изплака: Много съм грешна пред Ванга!

https://kliuki.ws/klyuki/petya-buyuklieva-izplaka-mnogo-sam-greshna-pred-vanga/239440 Kliuki.ws
Петя Буюклиева изплака: Много съм грешна пред Ванга!

Петя Буюклиева е в златния отбор на „Хелс Китчън“

65-годишната певица, с мощен глас, продължава да шашка с енергия, както и да побърква зрители и колеги в кулинарното шоу с постоянните си претенции и наставления.

Тя е кошмара и за бизнесмена Даниел Бачорски, когото певицата не спира да хока и да командва.

Но ексцентричната и властна изпълнителка още не може да си прости и признава, макар и  с половин уста, че има грях към пророчицата Ванга.

В пика на кариерата си изпълнителката прави спонтанен аборт. По това време певицата непрекъснато пътува, имала концерти и в чужбина.

Изгубила плода си на едно от турнетата в Русия, затова посетила Ванга. Тя искала да разбере дали ще имат рожба със съпруга си Тони, който й  е колега от Консерваторията.

„Сопри се, ке имаш детенце“, успокоила я петричката врачка.

„Ванга ме посрещна с усмивка.Не можете да си представите как се усмихват незрящи очи. Така я помня“, не може да я забрави изпълнителката.

Ванга й казала, че има хубав глас и след като забремее иска да се върне при нея, за да й попее. Петя наистина родила сина си Тони.

Но забравила за обещаното. Спомнила си за него едва след смъртта на Ванга.

„Още не мога да си простя, че я излъгах“, не си дава прошка Петя Буюклиева.

Източник: Crimesbg.com