По-щастлива от всякога: Дебора като абитуриентка (СНИМКИ)

Новоизгряващата певица завърши училище

https://kliuki.ws/klyuki/po-shtastliva-ot-vsyakoga-debora-kato-abiturientka-snimki/224154 Kliuki.ws
По-щастлива от всякога: Дебора като абитуриентка (СНИМКИ)

Дебора от Стара Загора се прочу покрай нечовешкия инцидент, при който бе нарязана с макетно ножче от приятеля си. На момичето са правени 400 шева върху рани. Според прокуратурата Георгиев е остригал и косата на Михайлова против волята ѝ, и я е заплашвал с убийство. След като всички съдии в Стара Загора си направиха отвод, делото беше изпратено в Пловдив от ВКС.

Брюнетката публикува снимки в Инстаграм профила си от бала си, на които показа изящество. Тя изглежда е не само красива, а и щастлива.

Мнения и реакции от последователите й заваляха под кадъра. По-голямата част са свързани с пожелания за успех и щастие в живота й занапред, но има и такива, според които не е бил много удачен избора й на цвят и модел рокля.

"Попътен вятър, бъди все така усмихната и с високо вдигната глава, защото на принцесите короната е на главата а не на земята", гласи един от многото коментари към Дебора.

"Роклята не ми харесва, има толкова по хубави дизайнерски изпълнения, и цветове, освен черното.. Но попътен вятър!", се казва в друг.

Дебора вече направи първите стъпки към най-голямата си мечта, а именно да стане певица. Тя записа своето парче с Лидия, което носи заглавието „Разбити мечти“. То събра над милион гледания за отрицателно време.

Източник: blitz.bg