Пред Мон Дьо: Анелия разкри истинската причина за раздялата с Любо Захаринов

https://kliuki.ws/klyuki/pred-mon-dyo-aneliya-razkri-istinskata-prichina-za-razdyalata-s-lyubo-zaharinov/250208 Kliuki.ws
Пред Мон Дьо: Анелия разкри истинската причина за раздялата с Любо Захаринов

Анелия за първи път проговори за раздялата си с Любомир Захаринов

Това се случи преди година и половина и поп фолк звездата много трудно прие раздялата с хазартния бос.

Двойката заживя под един покрив, а Анелия не спираше да демонстрира по мрежата колко е щастлива с Любо. Това тя не го беше правила никога дотогава, с никое от гаджетата си.

Любомир  и тя се сгодиха и всички очакваха сватбени камбани. Точно тогава дойде раздялата,  а бизнесмена много бързо си хвана по-млада мацка, която му роди дъщеричка.

Днес, пред Мон Дьо Анелия започна да приказва врели-некипели, че не искала да става отново майка, понеже имала пораснала дъщеря. Нейната Ивон е от брака й с Коко Динев, който също не бе от моногамните мъже.

„Моята професия е много натоварваща, непрекъснати участия, пътуване, много работа, изискваща сила и характер. Затова се разделихме с Любо, понеже той искаше да му родя дете, а аз не бях готова отново да сменям памперси и да си стоя в къщи.

Иначе между нас нямаше скандали, изневери, трети лица, както се изписа. Истината е, че се страхувах отново да стана майка, затова се разделихме и всеки пое по пътя си.Но той ще си остане специален мъж за мен и  аз ще продължавам да го ценя“, чуруликаше Анелия.

Само че паметливи помнят, че самата Анелия, пак по медиите тръбеше, че е готова да роди дете на „специалния“ Любомир. Зрителите се питат коя е истината?

 Източник: Crimesbg.com