Предават Бони на полицията? Отглежда в дома си бебе лъвче (Фото+видео)

https://kliuki.ws/klyuki/predavat-boni-na-policiyata-otglezhda-v-doma-si-bebe-lavche-fotovideo/239652 Kliuki.ws
Предават Бони на полицията? Отглежда в дома си бебе лъвче (Фото+видео)

Поп фолк певицата Бони май загази?

Певицата получи директни заплахи в мрежата, че ще е предадат на полицията. А причината е, че тя показа видео, на която се вижда малко лъвче. Мнозина помислиха, че тя е приютила дивото същество в дома си, за да го отглежда.

На клипа Бони е легнала на пода, като гушка бебето лъвче. То не е създадено от изкуствен интелект, не е плюшена играчка,  а е напълно реално.

„Игриво утре, пожелавам ви приятен ден, приятели“, написа под него певицата. И реакцията не закъсня, само че зрителите на видеото директно я заплашиха,че ще сезират наказателните органи и тя трябва да си понесе наказанието.

Те помислиха ,че си е купила животинчето и сега ще го отглежда в дома си като домашен любимец. Реално това е възможно, но не е законно, затова те я заплашиха,че ще я издадат на полицията. Имаше такива, които се възхитиха на „живата й играчка“ и дори я адмирираха за постъпката й.

Другите обаче я наковладиха доста солено.

„Върнете бебето на майка му! Как ще се почувствате, ако някой постъпва така с човешки деца? Срамота! Това да не ви е плюшена играчка.Ами какво ще стане, когато това лъвче порасне? Все пак е  диво животно, може да пострадат много хора“, са само част от негативните коментари срещу Бони.

И след това се успокоиха, когато самата Бони сподели, че е на почивка в Пукет, Тайланд. И е снимала видеото в зоологическа градина, където се е  усамотила, срещу заплащане,с лъвче на 25 дни.

Източник: Crimesbg.com

https://www.facebook.com/reel/931504862482163?locale=bg_BG