България още помни славната, за родния футбол, 1994 година
И разбира се, звездния вратар Борислав Михайлов. Тогава народът, него и останалите му съотборници боготворяха, но след като той пое поста на председател на БФС нещата се преобърнаха. И от „Осанна“, същите тези запалянковци викаха“ Разпни го“, като тълпата дори поиска главата му.
След като нещата ескалираха, Боби Михайлов подаде оставката си. Но наскоро, на 50-годишния юбилей на съпругата му Мария Петрова, той не се почувствал добре.
Преди това футболната легенда заявил, че не му се е отразило зле, че е сдал поста си. Но пред най-близките си изплакал, че се чувства съсипан, сам и изоставен.
И след това дойде инсулта, а той бе закаран по спешност в болницата. Лекарите успокоиха семейството, че поражението е със средна степен и има надежда Бобито да се възстанови напълно.
Разбира се, той има цялата подкрепа на семейството си, на което преди време се зарече да се отдаде напълно. Изглежда, че колкото да дава вид, че не му пука и леко гледа на нещата, екс вратаря и председател на БФС се оказа, че е доста чувствителен.
„Преди две години, когато си подадох оставката от председателското място на БФС се предадох. И се сринах.Избрах да продължа и да си гледам семейството, но злобата и завистта ме сринаха.
Въпреки че битките се оказаха напразни, вероятно всичко това ме порази психически“, споделил Боби Михайлов на партито на съпругата си.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар