Преслава скъса пъпната връв с „Пайнер“: Стига толкова!Преядоха

https://kliuki.ws/klyuki/preslava-skasa-papnata-vrav-s-payner-stiga-tolkovapreyadoha/234988 Kliuki.ws
Преслава скъса пъпната връв с „Пайнер“: Стига толкова!Преядоха

Преслава каза окончателно „край“ на „Пайнер“

Димитровградската люпилня на чалга певици осиротя, защото и Преслава напусна редиците й. Добричлийката е взела окончателно решение и връщане назад няма.

Речено-сторено. В новият албум на певицата никъде не фигурира името на „Пайнер“, което доказва, че е реализирала заканата си.

Чалга фурията дълго обмисляла решението си да излезе от редиците на „Пайнер“. Но това се случило след юбилейния й концерт в зала „Арена София“.

Тя очаквала от шефа си, инж. Митко Димитров да получи морална и материална подкрепа, но нищо от това не се случило. Галена също допринесла за решението й да се отдели от фирмата и накрая Преси скъсала всичките си отношения с фирмата.

Дали звездата е уведомила предварително шефа си, не се знае, но Преслава категорично отказвала повече да му дава 25 на сто от приходите си. Които в началото на кариерата й били почти наполовина.

„Стига толкова! Преядоха с моята работа и приходите, които получаваха от мен. Не го направих още преди време, защото се чувствах задължена, че ме откриха и ми дадоха старт на кариерата.

Но след 20 години лоялност вече окончателно съм се издължила и дори съм дала много повече“, отсекла Преслава.

 Източник: Crimesbg.com