Припари й под краката! Натали с изненадващ ход към Орлин (Той: Толкова ли трудно беше?)

https://kliuki.ws/klyuki/pripari-y-pod-krakata-natali-s-iznenadvasht-hod-kam-orlin-toy-tolkova-li-trudno-beshe/254285 Kliuki.ws
Припари й под краката! Натали с изненадващ ход към Орлин (Той: Толкова ли трудно беше?)

В снощния епизод на „Ергенът: Любов в рая“ станаха ясни две неща

 

Затвърди се мнението, че Орлин е добряк, дава свобода и не притиска момичето, което харесва. За Натали се разбра, че е  неуравновесена, колеблива и на нея не може да се разчита.

            

Сцената, която се разигра във вчерашния епизод между кметския син и синеоката танцьорка бе определено умилителна.

Въпреки люшканията и залитанията не неговата Натали, музикалния продуцент остана последователен в чувствата си. А той определено си има падалка по Наталия Стойчева.

                       

След като останаха насаме, Орлин застана изправен над седналата Натали и директно я попита какво чувства към него. И този път беше доста настойчив, като изиска от нея да му даде директен отговор.

 

„Веднъж завинаги ще ми кажеш кого харесваш и кого искаш в живота си.Кажи ми в кого си влюбена, ако си. Искам да ми го кажеш в очите и да свършваме един път завинаги. Изборът е само твой“, настоя Орлин.

 

По маниера си Натали срамежливо запърха в очи, но след като видя решителността в очите на Орлин тя изненадващо заяви:

 

„Само теб искам. Искам всяка минута да съм само с теб!Чувствам ,че съм влюбена в теб“, заяви Натали и забрави за Тихомир.

В първият момент Орлин се стъписа от този отговор и заяви все пак, че ако иска да са двойка, трябва да си имат доверие и да са искрени един към друг.

 

„Толкова ли беше трудно?“, заяви Орлин и двамата се зацелуваха страстно.Част от зрителите заоплакваха Тихомир, че „от два стола ще седне на земята“, други пожелаха Натали да е най-после откровена с добряка Орлин.

:

Източник: Crimesbg.com