Пухкавата Веселка от Биг Брадър призна: Ето защо се оперирала за отслабване!

https://kliuki.ws/klyuki/puhkavata-veselka-ot-big-bradar-prizna-eto-zashto-se-operirala-za-otslabvane/241975 Kliuki.ws
Пухкавата Веселка от Биг Брадър призна: Ето защо се оперирала за отслабване!

Веселка от Биг Брадър призна защо се оперирала за отслабване

Брадърката легнала под ножа, не защото нямала самочувствие,  а защото иска да стане майка.

„Вече съм на 25 години и в следващите две-три години искам да родя  и да имам няколко деца. Както и да си намеря мъж, за тази цел.

Затова се оперирах,за да мога да родя. Иначе, заради теглото си имах и доста здравословни проблеми“, призна плюс сайз моделът.

Веселка имала проблеми със здравето заради свръхтеглото си, заради което решила да се вземе в ръце. Страдала от поликистозни яйчници, инсулинова резистентност, псориазис на скалпа. Освен това твърди, че „хормоните й сякаш полудели“.

Първо опитала с диета, но след това се подложила на операция в турска клиника.За последната една година Веселка е свалила петдесет килограма.

Преди да легне под ножа, тя заковавала на кантара 145 килограма, а вече е  98. Надява се след тази интервенция да се подобри и здравето й.

„Самочувствието ми не е пострадало и след операцията.Единствено не си харесвам коремчето, но не смятам да се подлагам на операция за рязане на тази кожа или на липосукция.

Ако искам да родя деца, ще варирам с килограмите и затова не искам да се правя тази операция“, споделя брадърката.

Източник: Crimesbg.com