Веселка от Биг Брадър призна защо се оперирала за отслабване
Брадърката легнала под ножа, не защото нямала самочувствие, а защото иска да стане майка.
„Вече съм на 25 години и в следващите две-три години искам да родя и да имам няколко деца. Както и да си намеря мъж, за тази цел.
Затова се оперирах,за да мога да родя. Иначе, заради теглото си имах и доста здравословни проблеми“, призна плюс сайз моделът.
Веселка имала проблеми със здравето заради свръхтеглото си, заради което решила да се вземе в ръце. Страдала от поликистозни яйчници, инсулинова резистентност, псориазис на скалпа. Освен това твърди, че „хормоните й сякаш полудели“.
Първо опитала с диета, но след това се подложила на операция в турска клиника.За последната една година Веселка е свалила петдесет килограма.
Преди да легне под ножа, тя заковавала на кантара 145 килограма, а вече е 98. Надява се след тази интервенция да се подобри и здравето й.
„Самочувствието ми не е пострадало и след операцията.Единствено не си харесвам коремчето, но не смятам да се подлагам на операция за рязане на тази кожа или на липосукция.
Ако искам да родя деца, ще варирам с килограмите и затова не искам да се правя тази операция“, споделя брадърката.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар