Равносметката след „Ергенът“: Тримата ергени сингъл, единият-със съмнителен годеж? (Каква е файдата)

https://kliuki.ws/klyuki/ravnosmetkata-sled-ergenat-trimata-ergeni-singal-ediniyat-sas-samnitelen-godezh-kakva-e-faydata/264528 Kliuki.ws
Равносметката след „Ергенът“: Тримата ергени сингъл, единият-със съмнителен годеж? (Каква е файдата)

И петият сезон на „Ергенът“ не си изпълни мисията: да възтържествува любовта!

Равносметката се оказа-тримата ергени Стоян, Марин и Георги си останаха сингъл, а най-големия Кристиян се уреди със съмнителен годеж.

Три месеца, след като прожекторите угаснаха във вилата на Шри Ланка, романтичната приказка на тримата е приключила, преди да се развие в посока любов и връзка.

В любовното шоу участниците намериха всичко друго, но не и романтично чувство. Иначе казано резил на килограм, съмнителна известност, показност  и втурване към светските шумотевици, за да бъдеш забелязан.

Стоян Димов и Георги Гатев уж си тръгнаха с фаворитките си. Но гологлавият пловдивчанин парясал много скоро „любимата си“ Илияна,без да пропуснат да се „опознаят плътски“.

Ексцентричният Стоян разбрал, че иска други неща-слава, свобода и фенки, и няма нищо общо с житейските стремежи на Илияна. Тя пък осъзнала, че „не видяла в него достатъчно потенциал на мъж“.

Георги Гатев също не „простил“ на избраната от него Румяна. Но  и след секса разбрал, че не е влюбен.“Не си кликнахме. Смятам, че и двамата не бяхме на 100% емоционално отворени един към друг“, обясни операторът.

Марин избра Любомира вместо Михаела. Мишето остана крайно разочарована от „подигравката“ на къдравелкото. А и с Буба се разделили, понеже двамата усетили, че „отношенията им не се развили посока любов“.

А славата, към която всички драпат, да не се окаже „всяко чудо за три дни“.

Източник: Crimesbg.com