Рени изплака: Надявам се синът ми да намери верния път към мен!

https://kliuki.ws/klyuki/reni-izplaka-nadyavam-se-sinat-mi-da-nameri-verniya-pat-kam-men/245229 Kliuki.ws
Рени изплака: Надявам се синът ми да намери верния път към мен!

Наскоро, една от най-обичаните поп фолк певици Рени, отпразнува рождения си ден

Певицата искала мир и тихо да го отбележии, но нейни приятели и фенове я изненадали с подаръци и пожелания в нета.

За 56-ия си рожден ден си пожелала здраве и приятелите, които не са я оставяли в трудни моменти.

„Пожелавам си най-вече здраве, за себе си и за най-близките си хора. За всичко останало съм се борила достатъчно и съм го постигнала.Естествено и пожелах и  вдъхновение за нови песни, които да останат във времето“, каза Рени.

Тя призна, че няма мъж до себе си, но не е загубила вяра, че ще го открие. Мъжът до нея иска да е честен, с чувство за хумор и да застава до нейните мечти, изобщо мъж на честта.

Но Рени е категорична, че няма да допусне повторна грешка и да има мъж ,като бащата на синовете й Борис и Аспарух. Той не спираше да й изневерява и вече има друго дете от друга жена.

Но преди това настрои големия й син Борис срещу нея.Двамата не се виждаха с години, а това късаше сърцето на поп фолк дивата. Но миналата година се помириха.

„Обадим му се за юбилея за баба му и го помолих да дойде, за да се видим всичките.Казах му да го направи не за мен, а за баба си, за да е щастлива тя.Послуша ме, дойде, а аз хвърчах от щастие“,разказва поп фолк звездата.

Тя обаче не крие, че отношенията й с големия й син не са същите, както преди. Но Рени се надява някой ден той отново да намери пък към нея.

Източник: Crimesbg.com