Съседи скочиха на принц Хари и Меган Маркъл: Да си ходят в Лондон, разбуниха спокойствието на градчето ни!

https://kliuki.ws/klyuki/sasedi-skochiha-na-princ-hari-i-megan-markal-da-si-hodyat-v-london-razbuniha-spokoystvieto-na-gradcheto-ni/248611 Kliuki.ws
Съседи скочиха на принц Хари и Меган Маркъл: Да си ходят в Лондон, разбуниха спокойствието на градчето ни!

Съседите не са доволни от присъствието на Хари и Мeган Маркъл в малкото им градче

Принц Хари и съпругата му живеят в Монтесито, Калифорния.Холивудската звезда Роб Лоу споделя какво е да живееш в едно градче и квартал с кралското семейство.

Актьорът живее повече от двадесетина години в Монтесито и признава, че появата на кралската двойка през 2020 година в градчето им е разрушила спокойния, почти сънлив ритъм на малкото селище.

„Определено Хари и Меган привлякоха вниманието към малкото ни градче и то вече не е същото. Плюсът е, че цените на имотите скочиха,  а минусът-чакаш повече за кафе и хляб“, казва актьора.

Въпреки дискретността на Хари и Меган потокът на туристи към градчето осезаемо се е повишил,  а трафикът се е засилил, което много дразни част от местните жители.

Херцозите на Съсекс обитават впечатляващо имение, което струва 29 милиона долара и е разположено на площ от 7,4 акра земя.

Луксозният замък е построен в средиземноморски стил, с тоскански акценти. То разполага с девет спални, 16 бани, библиотека, фитнес зала и собствено кино. Имението разполага с безупречни градини, кипариси и маслинови дръвчета.

Но не всички съседи са във възторг. Мнозина са недоволни, че такива знаменитости живеят в тихото градче и им развалят спокойствието.

„Да си вървят в Лондон. Напуснаха Англия, за да избягат от пресата, а тук правят всичко възможно, за да попаднат в нея“, недоволстват те.

Източник: Crimesbg.com