Съседите не са доволни от присъствието на Хари и Мeган Маркъл в малкото им градче
Принц Хари и съпругата му живеят в Монтесито, Калифорния.Холивудската звезда Роб Лоу споделя какво е да живееш в едно градче и квартал с кралското семейство.
Актьорът живее повече от двадесетина години в Монтесито и признава, че появата на кралската двойка през 2020 година в градчето им е разрушила спокойния, почти сънлив ритъм на малкото селище.
„Определено Хари и Меган привлякоха вниманието към малкото ни градче и то вече не е същото. Плюсът е, че цените на имотите скочиха, а минусът-чакаш повече за кафе и хляб“, казва актьора.
Въпреки дискретността на Хари и Меган потокът на туристи към градчето осезаемо се е повишил, а трафикът се е засилил, което много дразни част от местните жители.
Херцозите на Съсекс обитават впечатляващо имение, което струва 29 милиона долара и е разположено на площ от 7,4 акра земя.
Луксозният замък е построен в средиземноморски стил, с тоскански акценти. То разполага с девет спални, 16 бани, библиотека, фитнес зала и собствено кино. Имението разполага с безупречни градини, кипариси и маслинови дръвчета.
Но не всички съседи са във възторг. Мнозина са недоволни, че такива знаменитости живеят в тихото градче и им развалят спокойствието.
„Да си вървят в Лондон. Напуснаха Англия, за да избягат от пресата, а тук правят всичко възможно, за да попаднат в нея“, недоволстват те.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар