Сашка Васева искрено и лично: Колегите ме забравиха, само Лили Иванова ми се обаждаше!

https://kliuki.ws/klyuki/sashka-vaseva-iskreno-i-lichno-kolegite-me-zabraviha-samo-lili-ivanova-mi-se-obazhdashe/235420 Kliuki.ws
Сашка Васева искрено и лично: Колегите ме забравиха, само Лили Иванова ми се обаждаше!

Сашка Васева е силно огорчена от своите колеги

Певицата от зората на чалгата изкара изключително тежък период. На Дупнишката Мадона й откриха тумор, заради който постепенно губеше зрението си.

Последва лечение  и животоспасяваща операция в германска клиника. Неотлъчно до нея бяха съпругът й Христо Бакърджиев, както и двете им деца.

Бизнесменът е плътно до съпругата си, особено след като активно се възстановяваше след тежките операции в болницата.

„Приятелите ми обаче ме предадоха и не бяха до мен в най-трудния момент от живота ми.Някои от колегите ми изразиха подкрепата си във Фейсбук, но само за да си направят пиар на мой гръб.

Аз просто имах нужда да си говоря с някого, понеже се чувствах много самотна в болницата. Единствено Лили Иванова ми се обади.

Примата на българската естрада просто ме попита има ли с какво да ми помогне“, разочарована и трогната е едновременно Сашка Васева в интервюто си по Би Ти Ви в предаването „Преди обед“.

Тя вече е тръгвала по участия и обещава голямо турне в страната, но без кючеци.Призовава хората да се обърнат към вярата и Бога, защото това е най-висшата ценност.

„Това е пръстен от светлина, в който получаваш и даваш любов“, обяснява певицата.

Източник: Crimesbg.com