Сашо Роман се развихри Дебора останала без мъж
[caption id="attachment_41971" align="alignright" width="225"]
Сашо Роман и Дебора интимничат[/caption]
Отскоро фолк певицата Дебора е без мъж, за което се хвали и сама във Фейсбук. Красавцата имаше няколко скандални романса с по-възрастни от нея мъже, като единия стана печално известен. Дебора бе половинка на скандален бизнесмен, който дължеше пари и дори измамите му лъснаха на... билборд!
Изглежда, че Дебора има афинитет към чичковци, защото сред ухажорите й се оказа, че е и легендарният Сашо Роман. Двамата се засекли на участие в столично заведение и прекарали почти цялата вечер усамотени в едно от сепаретата. Нямало никакви интимности, но Дебора показвала, че се радва на интереса от страна на култовия изпълнител. И никак не се постарала да го скрие.
В момента кариерата на брюнетката е в застой, но пред феновете си е обещала, че за лятото ще ги зарадва с нова песен и клип към нея.
"Като нямам мъж до себе си и не се чувствам вдъхновена за работя. Когато имам силно рамо до себе си, тогава съм най-уверена и най-силна.", признала Дебора пред свои приятели, по повод творческите си търсения.
Нека си припомним и един от последните хитове на Дебора.
Kliuki.ws
Остави коментар