Шеф Петров се държал грубиянски с дамите от сутрешното предаванеШеф Петров
, един от участниците във ВИП Брадър, проявил кибритлийския си нрав и в предаването „На кафе“ – пише в. „Уикенд“. Разбира се, не пред камерите, но пък това не попречи на водещата Гала и репортерката й Зейнеб да разкажат за случката по време на коментирането на шоуто. Когато онзи ден стигнаха до визитката на кулинаря, Зейнеб изтъкна, че е коректно да се сподели въпросното му участие при Гала. „Той си позволи към някои дами от нашия екип да се държи не особено кавалерски“ – отсече Зейнеб. Гала я прекъсна, за да разясни: „Не само не кавалер17ски, а и доста грубиянски, абсолютно неоправдано“. Преди време шеф Петров гостувал на Гала, за да приготви няколко ястия, които зрителите да могат да изпробват вкъщи. В крайна сметка обаче готвенето трябвало да завърши на запис, което особено го ядосало. Неуспешни били опитите на дамите от екипа да му разяснят, че няма как да отменят другите теми и гости в предаването, за да завърши той ястията си на живо. По-късно пък шеф Петров побеснял от факта, че записът с кулинарните му шедьоври не се излъчил още на следващия ден и тогава влязъл в пререкания с екипа на предаването. Споделяйки за неприятната случка онзи ден, Гала разясни, че темите в „На кафе“ се планират доста напред във времето и било невъзможно да кажат на вече поканен гост да не идва във въпросния ден и час, защото ще излъчват запис. В крайна сметка показали на зрителите цялото гостуване на Борис Петров, от което на Гала и Зейнеб още им горчи.[kkstarratings] [caption id="attachment_103011" align="aligncenter" width="300"]
Шеф Петров си позволил няколко псувни зад кадър[/caption]
Стенли Тенев
Остави коментар