Шок! Бягат като опарени от сладкарницата на Линда Петкова

https://kliuki.ws/klyuki/shok-byagat-kato-opareni-ot-sladkarnicata-na-linda-petkova/247513 Kliuki.ws
Шок! Бягат като опарени от сладкарницата на Линда Петкова

В сладкарницата на Линда Петкова непрекъснато има недостиг на служители

Уж заведението се намира в супер идеалния център на столицата,в  него се предлагат какви ли не вкусотии-безглутенови торти, диетични и много модерни сладки изкушения, а желаещи да работят няма. Защото цените на пастите, тортите и на сладкишите са повече от космически, но заплатите на персонала-за нищо не стигали.

Вечната липса на работници си има причина. И нея разкриха бивши служители в сладкарницата на съпругата на Кирил Петков. Те твърдят, че изискванията на Линда били до небето, за най-малкото провинение тя налагала солени глоби, но заплатите не стигали за нищо.

„Претенциите на шефката са като в ресторант „Мишлен“, само че там имат претенции, само че заплатите на служителите стигат за много неща. А ние с тези пари едвам си покриваме битовите сметки, че и често не ни достигат“, ожалваха са бивши служители на Линда Петкова.

Други служители твърдят, че Линда налагала глоби за най-малкото провинение. И мизерните пари, които им давала, в края на краищата отново отивали в нейния джоб.

„Е, заради това няма да има хора, които да искат да работят при нея. Ако не оправи нещата, обявите в мрежата ще си стоят, но никой няма да ходи в нейната сладкарница“, казват бивши нейни служители.

Източник: Crimesbg.com