ШОК! Фънки изхарчи парите от Биг Брадър! Вижте за какво!

https://kliuki.ws/klyuki/shok-fanki-izharchi-parite-ot-big-bradar-vizhte-za-kakvo/193657 Kliuki.ws
ШОК! Фънки изхарчи парите от Биг Брадър! Вижте за какво!

Басистът купи подарък на жена си

“Обичам парите! Дайте ги на мен, аз знам какво да направя с тях!”, обичаше да казва Фънки в къщата на ВИП Брадър. Пухкавият музикант не успя да спечели шоуто, но стигна до почетното второ място. С парите, които получи от Биг Брадър, той не купи нищо за себе си, а за жена си. Фънки решил да изненада любимата си със скъп високопроходим джип. Подаръкът е един вид извинение за всичко, което й е причинил през годините, писа Razkritia.com. [caption id="attachment_9676" align="alignright" width="300"]ШОК! Фънки изхарчи парите от Биг Брадър! Вижте за какво! Фънки купи кола на жена си[/caption] Не е изключено в Къщата промоутърът да е преосмислил живота си и брака си, който бе в криза. Още тогава се говореше, че Фънки е на крачка от развод и престоят в Къщата бил един вид време за размисъл. Разточителният подарък показа, че той няма намерение да оставя жена си. Никой не купува кола за 40 бона на половинката си, ако смята да я зареже, нали така?! Българският Шрек си оставил и една малка част от хонорара за купони. След излизането от шоуто той празнувал цяла седмица в домашна обстановка и по кръчмите. За всичко това пръснал 5 000 лева.