Снощи имението в Шри Ланка напусна тройката на Мартин Николов-Силвия, Анна-Мария и Мартина
Причината бе самия Марто, който се оказа „лудо влюбен“ в пишман писателката Даниела Рупецова. И защото,видиш ли, не било в характера му да лъже останалите девойки, той ги изпрати да си ходят в България.
Играчът през цялото време кършеше ръце, правеше на притеснен, но изгонените девойки се държаха повече от почтено. Дори влюбената в него Мартина му пожела да е намерил истинската любов.
Останалите момичета бяха в потрес от този развой и почти обърнаха гръб на Мартин. Те не приеха нито „горещата любов между Мартина и Даниела“, нито факта, че той трябвало да постъпи като един „истински кавалер“. Почти всички момичета бяха категорични, че си тръгват едни „уникални жени“, за разлика от мнозината оставащи.
След като си тръгна от Шри Ланка и „Ергенът“ като една от „мартинките“, Силвия направи коментар за преживяното в шоуто и за избраницата на Мартин Елвиса- Даниела Рупецова.
Докато за Мартина тя не пестеше суперлативите, като сподели, че тя е невероятна, топла, обича хората и да помага, всеотдайна, за писателката мнението й бе коренно различно.
„Не знам защо го направи Мартин, но определено сбърка с избора си. За мен Даниела е фалшива, повтаря едни и същи заучени неща, от които само ни боли главата. Много неща видях за нея зад камерите и те никак не са приятни“, коментира Силвия в студиото на Би Ти Ви тази сутрин.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар