Певицата нарушила договора си с бТВ, ще плаща неустойка
Мариана Попова стана жертва на недоразумение, заради което ще трябва да плати глоба. Тя е нарушила клауза в договора си, според който няма право да участва в други телевизии за определен период от време. Като жури на “Гласът на България” изпълнителката, станала известна с една песен, не е трябвало да приема офертата на ВИП Брадър, писа “Всеки ден”. [caption id="attachment_9110" align="alignright" width="300"]
Мариана Попова ще плаща глоби?[/caption] При Мариана в случая става въпрос за недоразумение, тъй като първоначално от бТВ й казали, че отново ще бъде ментор в риалитито, след 15 дни й се обадили и й съобщили, че са си намерили други хора. Така Попова се е сметнала за свободна и е приела предложението на Нико Тупарев за участие в новия сезон на ВИП Брадър. Певицата била добре запозната с възможните последици и била готова да плати евентуалната глоба. Чест й прави, че не напада телевизията и не коментира, че става въпрос за отмъщение – нещо, което побързаха да направят светските клюкари. Все пак Мариана Попова получи приличен хонорар от ВИП Брадър и ако се наложи да плаща глоби, няма да е чак такъв проблем. Това би означавало обаче, няма да може да запише нова песен и да заснеме видео към нея.
Kliuki.ws
Остави коментар