Бившата премиерша Линда Петкова май е фалирала?
Това се питат софиянци, минавайки в идеалния център, където е ситуирана бутиковата й сладкарница. Злобарите одобряват края на бизнеса й, понеже канадката предлагала„сладки торти, но на солени цени“.
Доскоро най-скъпата й торта се търгуваше за 90 лева, а но сега, след като цените на стоките и на услугите се вдигнаха, тя е увеличила цените. И сладките й изкушения вече надминават стотака.
Но за „всеки влак си има пътници“, го е казал народа. Купувачи не липсват, а преди празниците тя и работниците й едва смогваха да изпълнят поръчките.

Паметливи припомнят, че преди Великден в сладкарницата на Линда кипеше ударен труд. Тя предлагаше три вида козунаци, със стафиди и цитрони, с натурален шоколад и бадеми, както и с шипков мармалад.
Малките се харчеха по 34 парчето, а големите около 60 лв. Мнозина недоволстваха, че такива цени няма дори в чужбина, но пък козунаците се похарчиха като топъл хляб.
Всеки е на мнение обаче, че канадката е ненадмината майсторица в направата на безглутенови торти и сладкиши.
И за радост на феновете си тя затваря сладкарницата не защото е фалирала, а заради ремонт. Желанието й било нейните клиенти да се насладят на още по-голям комфорт, когато се отдават на „сладката радост“ в заведението й.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар