След края на „Ергенът: Любов в рая“: Дениз отново удари на камък с Виктор! (Палава конкурентка й го отне-снимка)

https://kliuki.ws/klyuki/sled-kraya-na-ergenat-lyubov-v-raya-deniz-otnovo-udari-na-kamak-s-viktor-palava-konkurentka-y-go-otne-snimka/252038 Kliuki.ws
След края на „Ергенът: Любов в рая“: Дениз отново удари на камък с Виктор! (Палава конкурентка й го отне-снимка)

На Дениз Хайрула не й върви с мъжете

Финалистката от първия сезон на „Ергенът“ не успя да спечели сърцето на фитнес гуруто Виктор Стоянов. Изненадващо тя се появи и в новото любовно риалити „Ергенът: Любов в рая“.

Във вилата на Родос тя се показа по-обрана, разумна и различна. В нея се влюби предприемачът Виктор. Заможният млад мъж неотдавна е представен на страниците на българския „Форбс“. Виктор развива два паралелни бизнеса-в сферата на IT технолиогиите и производство на шоколад с афродизиак.

В шоуто  не парадираше с финансови възможности, но зратотърсачките веднага го „надушиха“, от часовника му за 30 бона в евро.

Първоначално той хлътна по туркинята. Призна, че му „хванала окото, понеже била най-малко тунингована и гримирана“.

И след края на шоуто Дениз сподели, че продължавали да си пишат.

Само че от клипче в Тик-Ток, което обиколи мрежата стана ясно,че той вече е налазил друга участничка от момичетата. И това е палавата юристка Кристина Пламенова. Момата сама призна,че е имала доста известни любовници, сред които Руди Гела и Даниел Петканов.

„Все се влюбвах в неподходящи мъже, търсех внимание, любов и одобрение,  а се оказвах разочарована ,наранена и празна. Вече се питам дали проблема не е в мен“, призна съсипаната Дениз.

Източник: Crimesbg.com