Джан-Микеле Ратта и Габриела Михайлова завъртяха шеметна любов в „Ергенът: Любов в рая“ и след това
Полуиталианецът бе изритан от любовното шоу заради грубото си и арогантно поведение към кметския син Орлин. Заедно с него си тръгна доброволно и Габи. Момата се кълнеше, че той е мил и нежен с нея и няма нищо общо с това, което показва в продукцията.
След това последва канонада от общи снимки, от почивките им в чужбина, двойката дори се барна в еднакви дрехи, за да докаже любовта си. И в един момент от иху, стана тиху…
С днешна дата те са изтрили всичките си общи снимки, не се следват в мрежата и като приятели.
Никой от двамата бивши влюбени не разкрива истинската причина за раздялата им. Интернет обаче гръмна с различни предположения-те варираха от ревност, бурни скандали, дори плесници, както и пълна несъвместимост на характерите.
Само дни след раздялата Джани-Микеле замина за Албания да купонясва. Той се снима от местен клуб, където мята салфетки и се кефи в компанията на няколко кръшни девойки.
Двойката вече не съществува, но Джани не изглежда покрусен. Не така стоят нещата при бижутерката. Тя показа дома на родителите си, където „ближе рани“ и за разкош е след изключително пищна коледна украса.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар