Дори феновете й се подиграват, но на „дивата” й дреме на силикона
Андреа не се спира в опитите си да изглежда най-красива, най-прелъстителна, най-слаба и...да приема хората (и най вече феновете) си за пълни балъци! Певицата дежурно си ползва услугите на компютърен гений, който с помощта не на вълшебна пръчка, а на добрия стар Фотошоп помага там, където и пластичен хирург не би могъл. То не бяха изтъняване на бедра, топене на килограми и оформяне на талии. Нагледахме се дори и на „рязане” на гърди от бързина. Сега дойде ред на плажните фотосесии. [caption id="attachment_24751" align="aligncenter" width="300"]
Ма то - крак, ма то - гръд, ма то - руса! Естествена красавица![/caption]
В опитите си да се превърне в крехка принцеса, фотошопът я превърна в истински жираф. Дълги, дълги крака, къс торс и липсваща талия на брега на Черноморито...Само, че на феновете им писна да ги смятат за балами! [caption id="attachment_24754" align="aligncenter" width="300"]
На феновете им писна от шашми![/caption] Дори сред дежурните комплименти има място за искрени коментари като: „Много сао те свили бе, мацка! Давай по-реално” и дори – „Фотошоооооп! Видяхме я Андреа в „Дансинг старс”! Беше доста по-налята!” И ние я видяхме! Можем със сигурност да кажем, че килограмите в повече не са попречили на никой да стане звезда (питайте Азис кога беше №1). Като си пускаш истински снимки само показваш уважение към хората и те ценят, въпреки недостатъците във фигурата! Надежда Димитрова
Kliuki.ws
Остави коментар