Светлана Гущерова се издаде: Ето как поддържа слабата си фигура!

https://kliuki.ws/klyuki/svetlana-gushterova-se-izdade-eto-kak-poddarzha-slabata-si-figura/234723 Kliuki.ws
Светлана Гущерова се издаде: Ето как поддържа слабата си фигура!

Въпреки че е майка на четири хлапета, Светлана Гущерова е изумително слаба

Някои дори твърдят ,че тя е като живи мощи и предполагат ,че страда от модерната на 21-век болест анорексия.

Само че бившата Гонзовица и настояща госпожа Гущерова отрича да е болна.За доказателство тя разкри тайната си как поддържа слабата си фигура и заветните 40 килограма. Това тя направи в разговор със своите многобройни фенове.

„Категорично заявявам, че не съм болна и не страдам от анорексия. Просто ми харесва да съм слаба, винаги съм го искала и затова държа да съм само 40 килограма тежка.

Как поддържам фигурата си ли? Спазвам хранителен режим, правя фастинг, като се храня на 18 часа и веднъж в седмицата гладувам за 24 часа“, обясни русата фурия от Търговище.

Освен аплодисменти за волята си, бившата плеймейтка получи и много критики. Включително и съвети към съпруга й Християн Гущеров да се грижи повече за жена  си и той да се подложи на тази спартанска диета.

Имаше и такива нейни последователи, които предположиха, че аскетичната си фигура тя дължи и на трудния период, през който преминаха с мъжа си.

Двамата бяха пред раздяла, Светлана дори изтри всичките им общи снимки от Инстаграм.Но по-късно семейството се събра, а Светлето отрече, че се занимава с черни магии, както бе обвинена.

Източник: Crimesbg.com