Въпреки че е майка на четири хлапета, Светлана Гущерова е изумително слаба
Някои дори твърдят ,че тя е като живи мощи и предполагат ,че страда от модерната на 21-век болест анорексия.
Само че бившата Гонзовица и настояща госпожа Гущерова отрича да е болна.За доказателство тя разкри тайната си как поддържа слабата си фигура и заветните 40 килограма. Това тя направи в разговор със своите многобройни фенове.
„Категорично заявявам, че не съм болна и не страдам от анорексия. Просто ми харесва да съм слаба, винаги съм го искала и затова държа да съм само 40 килограма тежка.
Как поддържам фигурата си ли? Спазвам хранителен режим, правя фастинг, като се храня на 18 часа и веднъж в седмицата гладувам за 24 часа“, обясни русата фурия от Търговище.
Освен аплодисменти за волята си, бившата плеймейтка получи и много критики. Включително и съвети към съпруга й Християн Гущеров да се грижи повече за жена си и той да се подложи на тази спартанска диета.
Имаше и такива нейни последователи, които предположиха, че аскетичната си фигура тя дължи и на трудния период, през който преминаха с мъжа си.
Двамата бяха пред раздяла, Светлана дори изтри всичките им общи снимки от Инстаграм.Но по-късно семейството се събра, а Светлето отрече, че се занимава с черни магии, както бе обвинена.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар