Светльо Витков продава луксозния си мерцедес за сто бона
[caption id="attachment_44133" align="alignright" width="300"]
Светльо Витков иска сто хиляди лева за своя мерцедес[/caption]
Светльо Витков продава луксозния си мерецедес C220 за сумата от сто хиляди лева, научи kliuki.ws! Певецът и политик пусна обява в един от големите сайтове, а успоредно с това публикува офертата и на своя фейсбук профил, надявайки се някой да откликне на нея.
"Ако от вестник УикенТъ не го купят...очаквам вашите оферти!", споделя Светльо Витков в социалната мрежа.
Преди време за въпросния автомобил се изписаха какви ли не неща, с които се опитваха да уронят престижа му. Говореше се, че е купен с пари от субсидията за партията му, което бързо бе доказано, че е лъжа. Певецът дори обмисляше да съди таблоида "Уикенд", позволил си да напише тази клевета, но в крайна сметка се отказа от съдебни действия.
В момента Светльо Витков е в трескава подготовка за предстоящите евроизбори. Преди дни се завъртя и предизборния клип на партията му "Глас народен", чиито слоган е "Бий им дузпата!", визирайки се водещите политически фигури у нас. Клипчето срещна оогромно одобрение от хората в интернет и със сигурност изпълнителят на "Скакауец" си е спечелил нова порция фенове.
Във видеото ще видите предизборния клип на партията на Светльо Витков.
Kliuki.ws
Остави коментар