Дори псевдопуританките не могат да издържат пред широката усмивка на едно момиченце
Валери може да предизвиква съмнения по отношение на кариарата или вкуса си към жените, но не и че обожава децата си! Той с радост отбеляза във Фейсбук, че е прекарал поне малко време с момиченцето си. Както знаят всички, той и майката на Николе вече не живеят заедно по каквато и да е причина. Това обаче не е повод да не вижда детенцето си и да комуникира с него предимно по скайп както с батко му навремето. Николета или не е толкова отмъстителна като Алисия преди две години, или не се страхува, че дъщеря й предпочита компанията на баща й. [caption id="attachment_30563" align="aligncenter" width="300"]
Няма по-щастлива от мен![/caption] Дори твърденията на тези, които твърдят, че плейметката е нанизала рога на благороден елен на футболиста и то като платена жрица, да са верни, Валери не смята да живее като измамен. Вместо да дири отмъщение, той предпочита да тренира и да прекарва времето си със своята малка принцеса. Никол не просто изглежда пораснала, със сладки букли, бузки и усмивка! Детенцето така грее от щастие, че дори и строгите майки, които ожалваха Алисия за драмата й преди време, не могат да се сърдят на Божинов! Надежда Димитрова
Kliuki.ws
Остави коментар