Мнозина се питат дали Мара Отварачката не е нещо…изплискала
Това че „светото семейство“ се разделя за стотен път вече не е новина. Това оповести самата заралийка, че с Миро Дзвера отново са „извадили томахавките“.
За раздялата с лихваря певачката съобщи вчера, в свое интервю, но вече никой не й се връзва.
Вероятно подпалена от вестта, че колежката й, мъжемелачката Емануела, се „оправя“ с мъжа й, Мария е подпалила отново.
Хората вече се питат дали не е мръднала, щом продължава да е под един покрив с Мирослав Соколов. С когото се бият, карат, после ядат, пият, изпълняват съпружеските си задължения и циркът се повтаря до нов рев, раздели и така нататък.
Само че нов нюанс и съмнения в умствените й способности се оказа желанието, което Мара Отварачката иска да й се сбъдне за Коледа.
Това тя изръси и то публично.
„Искам да си намеря не един, а няколко богати любовници. Да ме глезят, подаряват, да си пътуваме, да се забавляваме.Да ходим по барове, нощни заведения, да съм волна като птичка“, изкудкудяка Мария.
И веднага получи мощен хейт, как тази зряла жена и майка на голямо момиче, ще я възпитава и съветва за ценностите в живота. Ако въобще знае какво е това?!
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар