Ти да видиш: Мара Отварачката си избра коледен подарък!(Миро е извън мераците й)

https://kliuki.ws/klyuki/ti-da-vidish-mara-otvarachkata-si-izbra-koleden-podarakmiro-e-izvan-meracite-y/234724 Kliuki.ws
Ти да видиш: Мара Отварачката си избра коледен подарък!(Миро е извън мераците й)

Мнозина се питат дали Мара Отварачката не е нещо…изплискала

Това че „светото семейство“ се разделя за стотен път вече не е новина. Това оповести самата заралийка, че с Миро Дзвера отново са „извадили томахавките“.

За раздялата с лихваря певачката съобщи вчера, в свое интервю, но вече никой не й се връзва.

Вероятно подпалена от вестта, че колежката й, мъжемелачката Емануела, се „оправя“ с мъжа й, Мария е подпалила отново.

Хората вече се питат дали не е мръднала, щом продължава да е под един покрив с Мирослав Соколов. С когото се бият, карат, после ядат, пият, изпълняват съпружеските си задължения  и циркът се повтаря до нов рев, раздели и така нататък.

Само че нов нюанс и съмнения в умствените й способности се оказа желанието, което Мара Отварачката иска да й се сбъдне за Коледа.

Това тя изръси  и то публично.

„Искам да си намеря не един, а няколко богати любовници. Да ме глезят, подаряват, да си пътуваме, да се забавляваме.Да ходим по барове, нощни заведения, да съм волна като птичка“, изкудкудяка Мария.

И веднага получи мощен хейт, как тази зряла жена и майка на голямо момиче, ще я възпитава и съветва за ценностите в живота. Ако въобще знае какво е това?!

 Източник: Crimesbg.com