Златка Райкова чака бебе от Благо Георгиев?
Благо Георгиев на бърза ръка оплоди и Златка Райкова. Двамата вече живеят под един покрив. За това щастливите влюбени се похвалиха в „Папараци” вчера. [caption id="attachment_116383" align="alignright" width="223"]
Благо Георгиев чака бебе от Златка Райкова[/caption] И вече чакат наследник. За щастливото събитие се похвалиха сами в социалната мрежа и Инстаграм. Там звездната двойка пусна иконка на мъж, жена и дете. По данни на запознати бебето трябва да се появи на бял свят през пролетта на 2019 г. Това ще е първа рожба за Райкова и 4-та за Джизъса. Той вече има син и дъщеря от гимнастичката Христина Витанова и син от татарката Есмер Омерова. Златка и Благо се носят на крилете на любовта и дори вече живеят заедно. Благо и Златка не крият връзката си. Снощи в предаването "Папараци" видяхме, че двойката дели общ покрив. Влюбените не спират да си разменят любовни обяснения и в социалните мрежи, като най-трогателното, което Златка публикува бе „един ден ще се появи някой , който ще ти покаже защо не се е получило с предишните". От своя страна Благо отговори: "Щом имам теб, имам всичко". Бившият национал лесно прави бебета, но трудно се задържа при майките им. Ако новината не е поредният кьор фишек, двамата се очаква да станат родители скоро. Но дали Благо Георгиев наистина ще се кротне или Русата Златка я очаква съдбата на дузината любими, които футболистът направи свои, а после натири. Източник: hotnews.bg
Людмила Велинова
Остави коментар