Вечният зевзек Фънки е отчаян и се надява само на Божията благословия
Защото лекарите не могат да открият мистериозната болест, която мъчи забавният любимец на публиката от риалито „Като две капки вода“.
Повече от месец той влиза от болница в болница, от лечение на лечение, дори се подложил на ядрено-магнитен резонанс, но лекарите вдигат рамене и не могат да поставят диагноза на мистериозната му болест.
„Много съм зле, закъсах яко със здравето! Имам проблеми с мускулите на краката и на подбедриците, изпитвам постоянна тъпа болезненост и скованост в тях.
Повече от месец-два нямам никакви сили в краката, мускулите ми не ме държат.Какви ли не изследвания не направих, в какви ли не болници не лежах, какви ли не вещи светила в медицината не ме гледаха и нищо. Нямам поставена диагноза! Честно казано, омръзна ми“, изплака вечно ухиления и весел Димитър Ковачев-Фънки.
Заради мускулната си немощ в краката, която не идвала от тазобедрените стави, а от гърба, той не може да планира и лятната си почивка.Но се надява да се изправи на крака за концерта си с групата „Черно фередже“, на 31 юли в Борисовата градина.
„Лято е, вместо да обикалям с колегите от „Черно фередже“ из страната, да пеем, да се веселим, да се смеем, аз от болница в болница. И никаква полза!Едвам пристъпвам, нямам никаква сила“, ожали се управителя на една от най-големите музикални компании у нас "София мюзик ентърпрайсис".
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар