Валери се разкая: Съжалявам за изцепките във Фейсбук!

https://kliuki.ws/klyuki/valeri-se-razkaya-sazhalyavam-za-izcepkite-vav-feysbuk/190618 Kliuki.ws
Валери се разкая: Съжалявам за изцепките във Фейсбук!

Отщяло му се от жени и капризи май, мисли как да си изхрани децата

Валери Божинов си скубе косите! Божинов, който натвори куп простотии в социалната мрежа, изведнъж се събуди! От положението си на баща на две деца и бивша бъдеща звезда заяви, че се е осъзнал и няма вече да става за резил и дъвка в устата на хората! Валери Божинов сподели пред Спортно шоу Гонг истината за семейния си статут, плановете и разкаянието си. Футболистът категорично отрече, че е намерил заместница на законната си съпруга! Единствената му цел е да си „оправи кариерата”, за да не липсва нещо на децата му. [caption id="attachment_30145" align="aligncenter" width="291"]Валери се чуди от къде му дойде на главата... Валери се чуди от къде му дойде на главата...[/caption] Божинов не разбира защо хората се интересуват от личния му живот като никога не е имал за цел да го изважда на показ, още повече че в държавата имало значително по-големи проблеми от неговите събирания и раздели. „Хората няма какво да ядат, протестират, нямат пари да си платят тока. Обидно ми е и ми в жално от това, което се пише. Едно и също се коментира. И се моля на хората да спрат да коментират", умолява осъзналият се изведнъж 27-годишният нападател. Твърди, че щуротиите му в нета не целели евтина реклама и ПР, защото не се нуждаел от това. Но тук била обичайна практика от всяка публикация във Фейсбук е да се прави сензационен материал. Допуснал грешка, но се поучил от това. http://youtu.be/boLJtL_y93Q