Яко наквасената Дебора не мирясва, а продължава да вдига шум до небесата
Вместо да се кротне и да се засрами от постъпката си, чалгарката продължава да се оправдава.
Певицата бе оставена за постоянно в ареста, понеже това не е единственото й, а третото й залавяне добре накитучена.
Тя наруши и условната присъда, която влезе в сила едва преди четири месеца. Но този път няма да отърве решетките, категорични са магистратите.
Вчера, по време на заседанието, а и в ареста Дебора не спирала да реве и да се тръшка. Тя се оправдавала, че взимала силни лекарства срещу паник атаките си, заради което дрегерът отчел тези „безумни“ стойности.
Които категорично доказаха, че тя е била пияна до козирката, а и криволичела, след като полицаите я свалили от колата й.
„Пуснете ме да си отида в къщи, за да си гледам детето! Обещавам, че повече няма да се кача в кола“, не спирала да повтаря певицата. След като поотрезняла, тя била ужасена, че влиза реално в затвора.
Само че, поведението й е повече от възмутително. Върхът на наглостта е, че иска да я освободят заради сина й, същото това дете, което щеше да затрие.
Както знаем, пияната Дебора возила 6-годишния си син Самуил на задната седалка на колата и само чудо го спасило. Заради което вероятността да й отнемат родителските права е огромна.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар