Върхът на наглостта: Кърканата Дебора не щяла затвор, за да си гледа сина! (Който щеше да затрие)

https://kliuki.ws/klyuki/varhat-na-naglostta-karkanata-debora-ne-shtyala-zatvor-za-da-si-gleda-sina-koyto-shteshe-da-zatrie/247292 Kliuki.ws
Върхът на наглостта: Кърканата Дебора не щяла затвор, за да си гледа сина! (Който щеше да затрие)

Яко наквасената Дебора не мирясва,  а продължава да вдига шум до небесата

Вместо да се кротне и да се засрами от постъпката си, чалгарката продължава да се оправдава.

Певицата бе оставена за постоянно в ареста, понеже това не е единственото й, а третото й залавяне добре накитучена.

Тя наруши и условната присъда, която влезе в сила едва преди четири месеца. Но този път няма да отърве решетките, категорични са магистратите.

Вчера, по време на заседанието, а  и в ареста Дебора не спирала да реве и да се тръшка. Тя се оправдавала, че взимала силни лекарства срещу паник атаките си, заради което дрегерът отчел тези „безумни“ стойности.

Които категорично доказаха, че тя е била пияна до козирката, а и криволичела, след като полицаите я свалили от колата й.

„Пуснете ме да си отида в къщи, за да си гледам детето! Обещавам, че повече няма да се кача в кола“, не спирала да повтаря певицата. След като поотрезняла, тя била ужасена, че влиза реално в затвора.

Само че, поведението й  е повече от възмутително. Върхът на наглостта е,  че иска да я освободят заради сина й, същото това дете, което щеше да затрие.

Както знаем, пияната Дебора возила 6-годишния си син Самуил на задната седалка на колата и само чудо го спасило. Заради което вероятността да й отнемат родителските права е огромна.

Източник: Crimesbg.com