Виктория Капитонова отново се изцепи яко
Бившата ергенка се похвали, че е на много високо ниво. Имала чистачки и личен шофьор, затова трудно биха я настигнали.
Както знаем, тя спечели първия сезон на любовното шоу „Ергенът“, но само фиктивно.
Виктор Стоянов я посочи за кандидат-годеница, само защото предпочитаната от него Алекс Гърдева се отказа в последния момент от състезанието и сама напусна формата.
Сега рускинята се похвали, че сама, със собствени средства си е закупила жилище в столицата. Благодарение на курсовете за личностно развитие и уроците за успех, които давала само на жени.
Така си докарвала доход от петцифрена сума и постигнала главозамайващ успех.
„Ясно е, че не съм лъжица за всяка уста. Мъжът до мен трябва да е с едно ниво отгоре. А това никак не е лесна задача.
Тези, които пишат за мен, че съм ескорт, имат много още да се учат. С трудния ми и чепат характер няма как да съм такава“, изсмя се Виктория Капитонова.
Потребителите на мрежата веднага скочиха срещу нея и я запитаха къде е мъжът до нея. Тя се хвалеше, че с него са от седем години и той бил всичко, за което мечтаела.
Но нито в профила й, нито другаде има дори малка следа от него, а мнозина подозират, че въпросния дори не съществува.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар