В „Като две капки вода“ Владимир Зомбори се превърна в любимец на публиката
Актьорът смая всички с уменията си да пее и да имитира безупречно. Сигурният победител в „Капките“ разкри малко известен и доста мрачен факт от миналото си пред Мон Дьо в Нова телевизия.Актьорът бе доста откровен и разкри едно тъмно минало.
В изповедта си Зомбори говори за времето, когато е бил млад актьор и по онова време беден като сетния сиромах.
Налагало се родителите му да му пращат пари в месеца, но и те не били достатъчно богати. За да има пари за храна, битови сметки и елементарни нужди като човек се наложило да работа на втора работа и то като барман.
„Битката да си един от най-добрите в изкуството трябва да се извоюва. Преди десетина години исках три пъти да се откажа от актьорството, но не го направих, а започнах работа като барман. И то на нощни смени, за да имам някакви пари.
Нещата бяха много зле финансово. По това време работех в Малък градски театър „Зад канала“.По-интересното е, че заведението, в което работех бе на Кремена Халваджиян, а тя нямаше представа кой съм аз. Просто бях един от барманите там.
Лошото е, че много добри и талантливи мои колеги не изкарват достатъчно пари.Ако не се завъртиш по телевизията, никой не знае за твоето съществуване и работа, което е много жалко“, покрусен е Владимир Зомбори.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар