Зрителите се опулиха от снощния епизод на „Кой да знае“
И тук се намърда вечният ерген втора употреба Мартин Елвиса. Той, разбираемо, бе в отбора на Милица Гладнишка, която не спря ада ухажва и целува ръка до края на шоуто.
А в началото на новия сезон в отбора на Христо Пъдев влезна майката на Мамин Сашко-Катето Евро.
Мартин Елвиса още със старта на предаването изрази гневното си негодувание, че и в това предаване на ход е „шуробаджинащината“.
А въпросът „Откъде прочутият илюзионист Мистър Сенко е получил прозвището си“, предизвика истинска война между отборите.
Ергенът Марто, който така и не успя да задържи годеницата си Даниела Рупецова извън любовното шоу, обвини Сашо Кадиев, че майка му му подсказва какво е „анаграма“. И така насочи отбора на Пъдев и Евро към верния отговор.
„Ще те помоля да не подсказваш повече! Събрали се тук майка и син и си играят играта“, избухна Мартин Елвиса. Милица Гладнишка парира скандала, но Сашо Кадиев не остана длъжен на вечния плейбой.
„Ти можеш да ми се обаждаш едва тогава, когато …си намериш гадже“, захапа го Александър Кадиев.
А Милица Гладнишка го довърши, като заяви, че в отговора на въпроса трябва да търсят „валидираната женска енергия“, за да познаят.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар