Вяра и Надежда от Тризначките съвсем изплискаха! Атакуват „Ергенът“

https://kliuki.ws/klyuki/vyara-i-nadezhda-ot-triznachkite-savsem-izpliskaha-atakuvat-ergenat/261678 Kliuki.ws
Вяра и Надежда от Тризначките съвсем изплискаха! Атакуват „Ергенът“

Ситуацията около двете близначки Вяра и Надежда ескалира

Двете вече са в България, в родния си град Благоевград.

И докато всички си мислеха, че нещата ще се оправят, те отново ескалираха. Едната от двете сестри подгонила майка им Любка с нож и възрастната жена изпаднала в силен стрес. Напрежението между тях и родителката им тлее от години, като те я обвиняваха, че не им преписва имоти, а и че не е биологичната им майка. Поне на някои от тях?

Това накарало третата им сестра Любов да се върне скорострелно от Лондон, за да бъде до майка си. Тя, за разлика от останалите две, се оправи в живота.

Омъжи се за англичанин, живее в хубава къща, роди дъщеричка и работи. Двамата със съпруга и детето си често пътуват на почивки в чужбина. Тя е помагала на двете си сестри в миналото, дори им е  намирала работа, но те отказвали да се трудят. И не спират да я обвиняват за всичко и проклинат като зла вещица.

Вяра и Надежда предпочитаха да живеят като клошарки на Острова, да спят с наркомани и спинозни (както сами разказваха) и да просят, вместо да работят.

Но последните напъни на двете сестри, които в миналото спечелиха сто бона от участието си в Биг Брадър, накараха мнозина да се стреснат за психичното им здраве.

„Искаме да влезнем в „Ергенът“, за да си намерим богати и готини мъже.Да се радваме на хубав живот и да ни обичат, както заслужаваме.Ние сме честни, казваме всичко в лицето, а не лицемерни като останалите моми в шоуто“, не спирали да разправят те наляво и надясно.

А хората са категорични, че двете са за психиатрична клиника, за да не сътворят още по-големи поразии.

Източник: Crimesbg.com