Йовица и Филипа показваха, че са една от най-стабилните двойки в „Ергенът: Любов в рая“
Накрая северномакедонецът даде годежен пръстен на козметичката, а тя „пърхаше от радост“.
Но всичко се оказа фалш и измама. Поне така заяви в студиото на „Преди обед“ Йовица. Той и бившата му годиница Филипа бяха поредните гости в Би Ти Ви, след края на любовното риалити.
„Кажи ми какво ми каза, когато плаках у вас! Когато ти се молих.Признай на кого първо си писала, веднага след като се прибрахме в България. Ти ми каза в лицето ,че си имала десетмесечна връзка с мъж от Италия, с когото отношенията ти продължават и до днес“, изстреля наранения Йовица.
Козметичката обаче отрече тези обвинения. И на свой ред парира ударите, като обвини Йовица за това, че е съсипал отношенията им. Филипа директно го обвини, че още докато били във вилата на Родос той не спирал да й натяква, че има друг мъж.
„Ти правиш всяко моя участие в предаванията супер неприятно. Не спираш да ме обвиняваш, че съм си писала с друг мъж. Нямаш никакви доказателства за това. Хайде, докажи че си прав и аз съм имала друга връзка и съм била обвързана, когато съм влезнала в шоуто“, не му остана длъжна Филипа.
С присъщото си хладнокръвие Филипа не отстъпи от думите си. Но още преди няколко месеца в публичното пространство изтече чат, в който Филипа разкрива връзката си с друг мъж
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар