Емилия за първи път проговори, че има сестра
Тя се казвала Даниела и била по-голяма от нея. Певицата винаги е говорила за семейството, децата и мъжете в живота си, но че има кака не разкриваше доскоро.
„Да, имам сестра, която е по-голяма от мен. Казва се Даниела и е по-красива от мен. С нея сме в прекрасни отношения, а тя е уникална!
Само че тя не иска да се снима, да се показва под прожекторите, бяга от всякаква известност. Колко пъти съм я молила поне да се снимаме, но тя отказва. Дори ме заплашва, че ако го направя против волята й ,лошо ми се пише“, смее се изпълнителката.
Освен че взриви с разкритието си и признанието, че кака й била по-красивата, но пък си приличали по характер, тя потвърди, че са от едни и същи родители.
На всички обаче им се изостри вниманието и любопитството каква ще е тази нейна сестра, която е и по-красива от Емилия. Която пък също никак не е за изхвърляне, а е много готина и чаровна.
„Ами тя е балдъза на мъжете й, по-скоро да я пази от тях, защото нито първия й мъж Коко Динев, нито настоящия й съпруг Жорж Башур се славят като примерни и моногамни мъже“, коментират в мрежата.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар