Защо Емилия крие красивата си сестра?

https://kliuki.ws/klyuki/zashto-emiliya-krie-krasivata-si-sestra/244585 Kliuki.ws
Защо Емилия крие красивата си сестра?

Емилия за първи път проговори, че има сестра

Тя се казвала Даниела и била по-голяма от нея. Певицата винаги е говорила за семейството, децата  и мъжете в живота си, но че има кака не разкриваше доскоро.

„Да, имам сестра, която е по-голяма от мен. Казва се Даниела и е по-красива от мен. С нея сме в прекрасни отношения, а тя е уникална!

Само че тя не иска да се снима, да се показва под прожекторите, бяга от всякаква известност. Колко пъти съм я  молила поне да се снимаме, но тя отказва. Дори ме заплашва, че ако го направя против волята й ,лошо ми се пише“, смее се изпълнителката.

Освен че взриви с разкритието си и признанието, че кака й била по-красивата, но пък си приличали по характер, тя потвърди, че са от едни и същи родители.

На всички обаче им се изостри вниманието и любопитството каква ще е тази нейна сестра, която е и по-красива от Емилия. Която пък също никак не е за изхвърляне, а е много готина и чаровна.

„Ами тя е балдъза на мъжете й, по-скоро да я пази от тях, защото нито първия й мъж Коко Динев, нито настоящия й съпруг Жорж Башур се славят като примерни и моногамни мъже“, коментират в мрежата.

Източник: Crimesbg.com