Хубава и умна си остава Жени Калкаджиева
Шестата по хубост винаги е доказвала, че има будна съвест и още по-буен темперамент. Въпреки че заяви, че вече харесва спокойствието и затова си е купила вила на язовир Искър, тя не е индиференна към това, което се случва в държавата ни.
Първо шефката на модна агенция „Визаж“ насмете тези, които не се отделиха от диваните и не отидоха да пуснат своя вот.
„Вие сте безотговорни хора! Да живеете в тази държава, да растат тука децата ви и да не ви интересува кой ви управлява!
И как ще управляваме бъдещето си. Плачем, че сме бедни и нямаме пари, а политиците ни крадат и ограбват, ама не ви дреме кого изпращаме в Парламента!
Стегнете се, така не може, ние всички променяме нещата в нашата родина“, изригна, както само тя си може, Жени Калканджиева.
Миската заяви, че винаги гласува, не пропуска това. След като насмете избирателите, тя се обърна към политиците, виновни за апатията на народа.
„ С години правят едно и също, заораха дъното, повече няма и накъде. Дават голи обещания само преди изборите и после забравят за всичко, за народа, само гледат да пълнят своите гуши.
Дано са си взели поука, защото България не може повече така да продължава. Чакам промени“, категорична е миската.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар