Ивет Стайкова, която закла баба си, актрисата Виолета Донева като пиле, разгневи нета
Младата наркоманка, която днес е на 21, уби зверски баба си преди три години, като й нанесе 54 удара с нож по тялото.
Заради жестокото убийство Ивет бе осъдена на първа инстанция на 17 години затвор, но делото е на изчакване в Апелативния съд, докато не е произнесена окончателната присъда. И през това време е под домашен арест.

Според тройната съдебно-медицинска експертиза Ивет няма психоза и не страда от психична болест, която да налага лечение. Три години, след като зверски накълца баба си, актрисата Виолета Донева в дома й, тя продължава да твърди, че е невинна.
Наглата мома не спира да се кълчи пред телефона си, да се снима в провокативни пози, с много грим, оскъдно облекло и да кифлее. Тя не се чувства виновна за насилствената смърт на баба си, а се изявява като инфлуенсър.
„Виновни са моите родители, които не спираха да се карат. Израснах в бедност и постоянен емоционален стрес. Нямах емоционална подкрепа и още на 13 години започнах да употребявам различни наркотици, като попаднах в лоша компания. С времето тази зависимост се засили и ме свърза с опасни хора. Специалистите констатираха, че страдам от тежки психични разстройства. Към момента имам шест диагнози“, твърди тя в публикациите си.
Но и последната съдебномедицинска експертиза оборва твърденията на подсъдимата.
„Това момиче няма никакъв срам и не изпитва вина за стореното“,“Закла баба си като пиле, но се държи сякаш нищо не е направила“, гневят се в нета.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар