Стефан на Гала живот си живее
Блондинката не спира да го обгрижва, все едно е бей, а той е предоволен от благинките, които водещата му предоставя.
„Да не е луд този, който яде баницата, а този, който му е дала“, ясно и точно го е казал народът.
Тази година Гала излезе по-рано в отпуск и в предаването си „На кафе“ остави да я заместват нейните панелисти.
Блондинката дълго време се криеше от прожекторите и медийното внимание и не споделяше как прекарва отпуската си. Но преди дни плевенчанката не издържа и реши да напомни за себе си.

Тя пусна клипчета в социалната мрежа, в които разкри, че е на почивка в Италия, в компанията на своя любим Стефан Николов.
Двамата са сами, като преди това Мари Будева се пусна от морето, заедно с малката си дъщеричка Лора.
Изглежда младото семейство е също само на почивка, като Гала е решила да зарадва своя дългогодишен приятел със задгранична ваканция. А той не спираше да се лензи и да показва, че е завел Гала в луксозен ресторант със звезди „Мишлен“.
Като дори се похвали дебелашки, че името на категоризацията на този ресторант вероятно е свързано с производител на автомобилни гуми. Гала обаче все пак го скастри във видеото, като му се тросна да не я излага пред хората.
И когато всички фенове бяха готови да ахнат, че най-после Стефчо се е бръкнал, за да заведе водещата на изискан ресторант, тя…извади парите и плати. И всичко бе документирано!
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар