Живот си живее: Ето къде отведе Гала „щастливото си гадже“ Стефан? (Снимки)

https://kliuki.ws/klyuki/zhivot-si-zhivee-eto-kade-otvede-gala-shtastlivoto-si-gadzhe-stefan-snimki/248199 Kliuki.ws
Живот си живее: Ето къде отведе Гала „щастливото си гадже“ Стефан? (Снимки)

Стефан на Гала живот си живее

Блондинката не спира да го обгрижва, все едно е бей, а той е предоволен от благинките, които водещата му предоставя.

„Да не е луд този, който яде баницата, а този, който му е дала“, ясно и точно го е казал народът.

Тази година Гала излезе по-рано в отпуск и в предаването си „На кафе“ остави да я заместват нейните панелисти.

Блондинката дълго време се криеше от прожекторите и медийното внимание и не споделяше как прекарва отпуската си. Но преди дни плевенчанката не издържа и реши да напомни за себе си.

Тя пусна клипчета в социалната мрежа, в които разкри, че е на почивка в Италия, в компанията на своя любим Стефан Николов.

Двамата са сами, като преди това Мари Будева се пусна от морето, заедно с малката си дъщеричка Лора.

Изглежда младото семейство е също само на почивка, като Гала е решила да зарадва своя дългогодишен приятел със задгранична ваканция. А той не спираше да се лензи и да показва, че е завел Гала в луксозен ресторант със звезди „Мишлен“.

Като дори се похвали дебелашки, че името на категоризацията на този ресторант вероятно е свързано с производител на автомобилни гуми. Гала обаче все пак го скастри във видеото, като му се тросна да не я излага пред хората.

И когато всички фенове бяха готови да ахнат, че най-после Стефчо се е бръкнал, за да заведе водещата на изискан ресторант, тя…извади парите и плати. И всичко бе документирано!

Източник: Crimesbg.com