Коко Динев май не може да преглътне факта, че Емилия толкова бързо го замени!
След раздялата с Коко Динев, Емилия буквално разцъфтя. Тя отслабна, разхубави се, разголи се доста и изглежда истински влюбена. Въпреки че не признава за нова връзка, всичките й тайни знаци водят именно до този извод. Явно наистина на певицата й е писнало да бъде тъпкана от бизнесмена и раздялата е най-доброто решение, което е взимала. Да, но Коко Динев май не е на същото мнение! Той беснее, че е бил заместен толкова лесно. Затова е решил да и върне за постъпката, която намира за унизителна. Така Емилия остана без лъскавия си джип по негова воля, и то по доста подъл начин. Бизнесменът решил да си прибере колата, която подарил на доскорошната си любима, когато на него му щукнало. Оказало се, че моментът е доста неподходящ, тъй като певицата трябвало да пътува за участие на морето. Така тя изпаднала в патова ситуация и започнала да търси самолетни билети. Коко Динев все пак й хвърлил някакви пари за тях, да види кой е! Добре че колежката на Емилия Емануела й предложила да й услужи със своето возило и да я спаси от резила да пристигне пеша на участие. Все пак, хазартния бос решил да не оставя майката на две от децата си на улицата, и то само заради тях, пише hotarena.net. [caption id="attachment_101600" align="alignnone" width="300"]
Емилия за пореден път усети гнева на Коко Динев[/caption] Изпълнителката на "Калифорния" ще продължава да живее в семейния дом в столичния квартал "Лозанец", но не с дългогодишния си любим. В близост до нея се подвизават и предишните две жени на Коко Динев - Анелия и Нелина. Сега е интересно да видим дали Емилия ще има смелост да заживее с друг в дома си или е пределно наясно какво ще последва от това - да остане и без него!
Жана Емилова
Остави коментар