Крисия и Симона със смешни хонорари при Слави
Крисия и Симона се превърнаха в любимки на зрителите и абсолютни звезди в шоуто на Слави. Дългият покани двете красавици в предаването си като част от проекта за търсене на сценична партньорка на г-н Андреев, но сериозно обмисля да ги остави на щат в предаването си. Крисия и Симона очароваха трайно публиката и Слави планира да остави и двете в предаването си за постоянно. При това всяка от тях ще получава хонорар за появата си в ефира.
Говори се, че сумата която ще получават Крисия и Симона ще бъде по 100 лева на седмица. Малките чаровници ще взимат няколко пъти по-малко от стандартния хонорар, тъй като двете ще имат едва по няколко минути ефирно време на седмица. Под същата сума се подписва и малкия господин Андреев, пише pik.bg.
[caption id="attachment_39865" align="aligncenter" width="300"]
Крисия и Симона остават на щат при Слави?[/caption]
В мрежата обаче се чуха гневни коментари, че двете момичета са ощетени. По всеобщо мнение именно Крисия и Симона изстреля предаването на Слави на водещи позиции и заслужават много по-високо
[caption id="attachment_39866" align="aligncenter" width="300"]
Двете чаровници ще получават по 100 лв на седмица[/caption]
Трифонов и родителите на двете участнички обаче са се споразумели и семействата нямат претенции да превръщат децата си в машина за пари, коментират от екипа на предаването. За тях било достатъчно, че Крисия и Симона имат шанс да покажат таланта си пред цяла България, а също така да работят с едни от най-добрите музиканти у нас.
Kristina Mileva
Остави коментар