Алекса разкри за какво ще похарчи наградата от "Игри на волята"

Алекса продължава спортната си кариера в България

https://kliuki.ws/lyubopitno/aleksa-razkri-za-kakvo-shte-poharchi-nagradata-ot-igri-na-volyata/197384 Kliuki.ws
Алекса разкри за какво ще похарчи наградата от "Игри на волята"

Алекса Ерски грабна голямата награда от 100 000 лева след като победи Георги и Филип на финала на „Игри на волята”. Голяма част от феновете на риалити формата не останаха доволни, че именно сърбинът стана първи, но това не притеснява Алекса и той вече мисли как ще изхарчи спечеленото.

Днес сърбинът гостува заедно със своята „пандичка” – Елица, в „На кафе”, където пред водещата Гала разкри как ще оползотвори 100-те хиляди лева. Той сподели, че с половинката му ще се местят в София.

„Вече две години живеем в колата на Елица, постоянно сме в движение. Но вярвам, че 100-те хиляди ще ни помогнат. Моята мечта беше ние двамата да си намерим наше място“, категоричен е големият победител в „Игри на волята”.

Алекса разкри и че смята да продължи спорната си кариера тук, в България, след като в Сърбия качествата му не са били оценени.

Сърбинът сподели, че не се е подготвял физически за Игрите, което според него е било грешка, защото понякога е оставал без въздух в битките. Но това едва ли е имало някакво значение, защото всички видяха как той беше бутан от продукцията.

Феновете са категорични, че Игрите са нагласени и това е бил най-слабият сезон на шоуто. Зрителите са категорични, че спират да гледат риалити формата, защото продуцентите не спират „да бутат напред” само чужденци.

Източник: nova.bg