Андреа трудно преживява раздялата с Кубрат Пулев, видя kliuki.ws. Само преди няколко дни в специално интервю боксьорът сподели, че е забравил поп фолк изпълнителката, с която бяха заедно близо 13 години.
Кубрат разкри, че има нова жена до себе си. И не само това… Той призна, че е станал баща. Новината, че бившият й любим има дете, тотално срина Андреа. Появиха се слухове, че тя си е прерязала вените, които изпълнителката категорично отрече.
И дори Андреа да твърди, че Кубрат за нея е минало, постовете й в социалната мрежа говорят друго. Само преди 4 часа в акаунта си в Инстаграм поп фолк изпълнителката отново показа, че Пулев все още й „на сърце”.
Андреа обаче знае, че няма никакви шансове да възроди любовта си с боксьора, особено след като той вече има дете от друга жена. Затова тя пусна сглобено от нея видео в мрежата. В него има кадри от различни общи публични изяви на певицата и боксьора.
Към клипчето Андреа написа само една кратка дума, с която категорично сложи край на отношенията си с Пулев – „Goodbye” (“Довиждане”).
Феновете веднага поздравиха своята любимка за взетото решение да се „сбогува” с боксьора и да продължи напред. Някой дори споделят своите преживявания с изпълнителката, с надеждата така да й помогнат да превъзмогне „загубата”.
Mary Lou
Остави коментар